לקראת האירוע, ריכזנו עבורכם מספר שאלות הקשורות למערכת ההרשמה ופרטים חיוניים בנוגע לאירוע.
מומלץ לקרוא את השאלות המצורפות. ייתכן ותמצאו תשובה לשאלה שכבר נשאלה. בהצלחה.

שאלות בנושא המרוץ:

 

מה אנו מקבלים תמורת דמי ההרשמה?

אנחנו עובדים קשה כדי לשמור על העלויות, המטרה שלנו בארגון האירוע היא לחלוק את אהבתינו לריצה בארץ. ההוצאות הגדולות ביותר שלנו הן הביטוח וסימון המסלול. התשלום ברישום המוקדם הוא נמוך בהרבה מרישום מאוחר, אז נצלו זאת.

השתתפתי רק במרוצים של 10 ק”מ האם המרוץ שליחים מתאים לי?

כן, בהחלט כן. סוג זה של ריצה נעשה בדרך כלל בקצב איטי יותר מאשר מרוצי הכביש.  צריך להתאים את הקצב והציפיות בהתאם. כל עוד אינכם מוטרדים יותר מדי מזמן הסיום, כל אחד שסיים ריצה של 10 ק”מ ללא הפסקה על הכביש, יכול להתאמן בנוחות למסלול שלנו. זכרו לרוץ בקצב ולערבב ריצה עם הליכה מהירה.

אם ירד גשם ביום המרוץ?

אז נירטב! זה יישמע קצת מוזר, אבל אנחנו מתפללים לגשם. הנהרות יתחילו לזרום וזהו אזור כל כך כל כך יפה בגשם. בנימה מעשית יותר, תצטרכו להכין את עצמכם לאפשרות זו. מעיל עמיד במים בהחלט מספיק טוב בחורף הישראלי. כל עוד תקפידו על שכבת לבוש ראשונה הולמת ותנועו כל העת, לא יהיה לכם קר. ודאו שיש לכם בגדים יבשים להחלפה, באזור האחסון הזמני שבו עוברים מספר פעמים במהלך המירוץ ויהיה מוגן מפני הגשם. הנעליים עשויות להיות בוציות ורטובות, לכן דאגו לגרביים טובות ואז לא צריכה להיות בעיה גם עם זה. אם אתם מודאגים, נסו לרוץ לפחות פעם אחת בגשם.

איזה ציוד נדרש?

זו ריצת cross-country , לכן אנו ממליצים לכל הרצים לרוץ עם נעלי שטח, כדי שתתאפשר אחיזה טובה יותר על סלעים ואבנים, כף הרגל יושבת נמוך יותר בנעל דבר שמעניק יותר יציבות ובדרך כלל החלק העליון של הנעל, קשיח בצורה שמונעת כניסה של מים. ככל שהריצה יותר ארוכה, כך ישנה חשיבות רבה יותר לנעליים. בנוסף תצטרכו שכבות נוספות, עליכם או במארז שיחכה לכם בדרך. אנו ממליצים לכל רצי האולטרה, לדאוג לגרביים ושכבות בגדים חלופיים, שימתינו בק"מ ה60. בנוסף אנו רואים יותר רצים המשתמשים במקלות ריצה, זו מסורת שנוצרה באירופה, אשר מאפשרת להוריד הרבה ממשקל שרירי הרגל הכואבת ולספק איזון הכרחי.

רצי ההאולטרה וכל רצי מרוץ השליחים, יידרשו לרוץ עם פנס בלילה.

איזה אוכל יהיה זמין בדרך?

לרצי האולטרה יהיה תפריט תזונה בכל תחנה כמפורט כאן . רצי שליחים צריכים להיות עצמאים ולדאוג ללוגיסטיקה של הקבוצה.

מה זה אומר מרוץ “ירוק” , לא יהיו בקבוקי פלסטיק?

החלטנו שאנחנו צריכים לנקוט צעדים על מנת להגן על הטבע שאנחנו רצים בו. תרבות בקבוקי הפלסטיק האינסופית חייבת להיפסק, ואנחנו נוקטים עמדה כאן ועכשיו. לא יוגשו בקבוקי מים קטנים. יהיו הרבה מים אך אתם תצטרכו להגיע עם בקבוקים או כוסות לשתיה.  אם אנחנו, קהילת הרצים שחיים את הריצה ונהנים בטבע, לא נלמד לכבד ולדאוג לשטחים הפתוחים שלנו, אז לא מגיע לנו להנות מהשטחים האלו שאנחנו כל כך אוהבים. רצי האולטרה שמקבלים אוכל ושתיה מאיתנו לאורך המסלול, צריכים לרוץ עם כוס רב פעמית ובקבוק ומנשא מים.
כמובן-את העטיפות והאשפה לא להשאיר בצידי השביל אלא לשאת עליכם.

 

שאלות בנושא ההרשמה:

איך נרשמים לאירוע?

ההרשמה לאירוע קלה ופשוטה, כל שיש לעשות הוא להיכנס לעמוד ההרשמה ולעקוב אחר ההוראות המצורפת .
מערכת ההרשמה לאירוע עובדת בצורה תקינה וכבר נרשמו דרכה רצים רבים מכל הארץ. במידה ואתם מתקשים בהרשמה – יש לבדוק אפשרות להרשמה שלא דרך מקומות עבודה בעלי אבטחת גלישה וחסימות שונות, או לנסות להיכנס ממחשב אחר . להרשמה ישירה למקצה אולטרה – לחצו כאן . להרשמה ישירה למקצה שליחים – לחצו כאן

לא מוצא/ת את שמי ברשימות המשתתפים:

רשימות המשתתפים מופיעות באתר האירוע , ניתן לאתר את הרשמתך לפי אחת מ- 3 דרכים המופיעות באתר ולעקוב אחר ההסברים המפורטים בעמוד הרשימות . במידה ולא מצאת את שמך ברשימת המשתתפים לפי אחת מ-3 האפשרויות כנראה ששמך הוסר בשל אי תשלום עבור ההרשמה . במידה ושילמת ולא מצאת את שמך אנא פנה במייל ל- info@shvoong.co.il בציון מספר הרשמה – פנייה ללא מספר הרשמה לא תענה .

הדפסת אישור הרשמה :

הסבר להדפסת אישור הרשמה מופיע בעמוד רשימת המשתתפים בשוונג.
גם אם לא קיבלתם אישור למייל או מחקתם את המייל שנתקבל – ניתן לאתר את פרטיכם המלאים, באמצעות ההוראות המופיעות בעמוד : רשימת משתתפים . על מנת לראות את הפרטים המלאים יש לחפש לפי כתובת המייל שהוכנסה בעת הרישום. אם הוכנס בעת ההרשמה מייל שגוי – לא ניתן לשנותו – אך ניתן לאתר את ההרשמה ומספר ההרשמה באמצעות שם פרטי ו/או שם משפחה רשימת משתתפים.

הרשמה כפולה – שמי מופיע כמה פעמים ברשימות המשתתפים:

במידה ושמכם מופיע יותר מפעם אחת ברשימת המשתתפים, ראשית יש לוודא את "סטאטוס ההרשמה": "משולם" או "לא משולם" המופיע ברשימת המשתתפים. כעת עומדות בפניך 3 אפשרויות:
1 . במידה ושמך מופיע פעם אחת בסטאטוס "משולם" ופעמים נוספות כ- "לא משולם" – הרשמתך הלא משולמת תמחק על ידי מערכת שוונג, ללא כל הודעה ובתוך 48 שעות – אין צורך לפנות אלינו במקרה זה בהודעת ביטול או כל הודעה אחרת .
2. אם שמך מופיע בכל הפעמים בסטאטוס "לא משולם". מערכת שוונג תמחק את הרשמותייך הלא משולמות בתוך 48 שעות וללא הודעה מוקדמת. ניתן לבצע הרשמה מלאה, כולל תשלום, ללא חיוב נוסף באופן הרגיל באמצעות עמוד ההרשמה . במידה והנך רוצה לשלם עבור הזמנה שאינה משולמת יש ליצור קשר עם משרדי שוונג בטלפון 1-700-700-305 להסדר תשלום בתוספת 20 ש"ח ובציון מספר הזמנה .
3 . במידה והנך מופיע יותר מפעם אחת ובפעמים אלו הנך מופיע בסטאטוס "משולם" יש לשלוח מייל למערכת שוונג בציון מספר הזמנה לביטול .
חשוב כי תשלח רק ההזמנה המיועדת לביטול עם בקשה מפורשת, אין צורך לשלוח את שני מספרי ההרשמה. ביטול הרשמה כרוך בתשלום בהתאם לתקנון הביטולים המופיע באתר האירוע .

ביטול הרשמה:

על מנת לבטל את הרשמתכם לאירוע, יש להיכנס לקישור – ביטול הרשמה – ולמלא את כל הפרטים.

האם האירוע יתקיים בכל מזג אויר?

האירוע יתקיים בכל מזג אויר, למעט מזג אויר סוער במיוחד. יש להתעדכן על קיום הארוע באתר שוונג.

האם ההשתתפות באירוע כרוכה בתשלום?

ההשתתפות כרוכה בתשלום , כל הפרטים בעמוד – הרשמה ומחירים
להרשמה ישירה למקצה אולטרה – לחצו כאן

להרשמה ישירה למקצה שליחים – לחצו כאן